Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:30
Vital+
09:30
09:45
10:00
Vital+
10:00
Anusara yoga
10:00
Anusara yoga
10:00
Vinyasa yoga
10:00
10:15
10:30
10:45
19:00
Vinyasa yoga
19:00
HIIT-Challenge
19:00
Booty Pump
19:00
HIIT-Challenge
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Battle
20:00
Zumba Power
20:00
Zumba Dance
20:00
Fight Club
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
Yin yoga
21:00
21:15
21:30
21:45

Maandag

  • Vital+
    10:00 - 11:00
  • Vinyasa yoga
    19:00 - 20:00
  • Battle
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Anusara yoga
    10:00 - 11:00
  • HIIT-Challenge
    19:00 - 20:00
  • Zumba Power
    20:00 - 21:00

Woensdag

  • Vital+
    09:30 - 10:30
  • Booty Pump
    19:00 - 20:00
  • Zumba Dance
    20:00 - 21:00
  • Yin yoga
    21:00 - 22:00

Donderdag

  • Anusara yoga
    10:00 - 11:00
  • HIIT-Challenge
    19:00 - 20:00
  • Fight Club
    20:00 - 21:00

Zaterdag

  • Vinyasa yoga
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Spinning
Spinning on Sunday met Lies - vanaf 4/11
10:00
10:15
10:30
10:45
19:00
Spinning
Power spinning met Isolde
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Spinning
Power spinning met Lies - vanaf 6/11
20:00
Spinning
Power spinning met Isolde
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
Spinning
Power spinning met Lies - vanaf 6/11
21:00
21:15
21:30
21:45

Dinsdag

  • Spinning
    20:00 - 21:00
  • Spinning
    21:00 - 22:00

Donderdag

  • Spinning
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    20:00 - 21:00

Zondag

  • Spinning
    10:00 - 11:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Brazilian Jiu-Jitsu
Kids
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Brazilian Jiu-Jitsu
Volwassenen
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
18:00
Taekwon-do
Tijgers (4-7 jaar)
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Taekwon-do
Ninja's (8-10 jaar)
19:00

Taekwon-do
Kadetten (11-13 jaar)
19:00
Brazilian Jiu-Jitsu
Kids
19:00
Taekwon-do
Ninja's (8-10 jaar)
19:00

Taekwon-do
Kadetten (11-13 jaar)
19:00
Taekwon-do
Kadetten (11-13 jaar)
19:00

Taekwon-do
Examentraining
19:00

Taekwon-do
Recreanten
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Taekwon-do
Junioren & Senioren
20:00
Brazilian Jiu-Jitsu
Volwassenen
20:00
Taekwon-do
Junioren & Senioren
20:00
Brazilian Jiu-Jitsu
Volwassenen
20:00
Taekwon-do
Junioren & Senioren
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

Maandag

  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    20:00 - 21:30

Dinsdag

  • Brazilian Jiu-Jitsu
    19:00 - 20:00
  • Brazilian Jiu-Jitsu
    20:00 - 22:00

Woensdag

  • Taekwon-do
    18:00 - 19:00
  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    20:00 - 21:30

Donderdag

  • Brazilian Jiu-Jitsu
    20:00 - 22:00

Vrijdag

  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    19:00 - 20:00
  • Taekwon-do
    20:00 - 21:30

Zaterdag

  • Brazilian Jiu-Jitsu
    10:00 - 11:00
  • Brazilian Jiu-Jitsu
    11:00 - 13:00